Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Janów Podlaski: Kościół domaga się gruntów od stadniny. Konie czekają na wyrok

Utworzony przez 100 g., 30 września 2009 r. o 07:24
nie wiem. Ale jest taki jeden co Metache ciagle wali a jak do rowu potem wpadnie to z ambony się zali że kasy nie ma i dajta parafiany! I tyz haupe ma w samiuśkim centrum i to największa taką! Hej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Hej!
Hej tzn. że już wymiękasz ? A co ? klasówkę masz jutro ? Z religii ? No to rzeczywiście już pora spać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ni ali jutro dla takich patafian mse odprawiam o siódmej rano!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ni ali jutro dla takich patafian mse odprawiam o siódmej rano!
To ty ksiondz ? o ja pierd...ę ! Ja też !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tera macie cuwanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To tera macie cuwanie.
Pochwa !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po.walony...łoj zapomnisz Ty o Ro -ratach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=qCsNzXHxM08
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie jest ta lona co to jej pochwe wspominacie? a co to te ruraty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A gdzie jest ta lona co to jej pochwe wspominacie? a co to te ruraty?
Pochwa?! Jaka Pochwa?! Kogo? Dajcie info gdzie ta Pochwa? Co to pochwa, mówcie Pochwa, Pochwa,Pochwa, Pochwa,Pochwa, Pochwa,Pochwa, Pochwa, Pochwa, Pochwa,Pochwa, Pochwa,Pochwa, Pochwa,Pochwa, Pochwa,Pochwa, Pochwa,Pochwa, Pochwa,Pochwa, Pochwa,Pochwa, Pochwa,Pochwa, Pochwa,Pochwa, Pochwa,Pochwa, Pochwa,Pochwa, Pochwa,Pochwa, Pochwa,Pochwa, Pochwa,Pochwa, Pochwa,Pochwa, Pochwa,Pochwa, Pochwa,Pochwa, Pochwa,Pochwa, Pochwa,Pochwa, Pochwa,Pochwa, Pochwa,Pochwa, Pochwa,Pochwa, Pochwa,Pochwa, Pochwa, Pochwa, Pochwa,Pochwa, Pochwa,Pochwa, Pochwa,Pochwa, Pochwa,Pochwa, Pochwa,Pochwa, Pochwa,Pochwa, Pochwa,Pochwa, Pochwa,Pochwa, Pochwa,Pochwa, Pochwa,Pochwa, Pochwa,Pochwa, Pochwa,Pochwa, Pochwa,Pochwa, Pochwa,Pochwa, Pochwa,Pochwa, Pochwa,Pochwa, Pochwa,Pochwa, Pochwa,Pochwa, Pochwa,Pochwa, Pochwa,Pochwa, Pochwa,Pochwa, Pochwa,Pochwa, Pochwa,Pochwa, Pochwa, Pochwa, Pochwa,Pochwa, Pochwa,Pochwa, Pochwa,Pochwa, Pochwa,Pochwa, Pochwa,Pochwa, Pochwa,Pochwa, Pochwa,Pochwa, Pochwa,Pochwa, Pochwa,Pochwa, Pochwa,Pochwa, Pochwa,Pochwa, Pochwa,Pochwa, Pochwa,Pochwa, Pochwa,Pochwa, Pochwa,Pochwa, Pochwa,Pochwa, Pochwa,Pochwa, Pochwa,Pochwa, Pochwa,Pochwa, Pochwa,Pochwa, Pochwa,Pochwa, Pochwa,Pochwa, Pochwa,Pochwa, Pochwa, Pochwa, Pochwa,Pochwa, Pochwa,Pochwa, Pochwa,Pochwa, Pochwa,Pochwa, Pochwa,Pochwa, Pochwa,Pochwa, Pochwa,Pochwa, Pochwa,Pochwa, Pochwa,Pochwa, Pochwa,Pochwa, Pochwa,Pochwa, Pochwa,Pochwa, Pochwa,Pochwa, Pochwa,Pochwa, Pochwa,Pochwa, Pochwa,Pochwa, Pochwa,Pochwa, Pochwa,Pochwa, Pochwa,Pochwa, Pochwa,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według Palikota senator powinien zrezygnować z mandatu jeżeli prokuratura postawi mu zarzuty. - Sam bym złożył mandat na jego miejscu i odszedł z polityki - dodał w RMF FM. Tymczasem Prokurator Krajowy Edward Zalewski zapowiedział zarzuty dla Piesiewicza. - Mamy dowody, które wskazują, że postawienie Krzysztofowi Piesiewiczowi zarzutów jest zasadne. Senator usłyszy zarzut posiadania narkotyków i nakłaniania do ich zażywania - powiedział Zalewski w Radiu Zet. Arcybiskup Życiński krytykuje nagonkę Nagonkę na senatora PO skrytykował metropolita lubelski abp Józef Życiński. "Przyjąłem z bólem i szokiem sposób potraktowania dramatu Krzysztofa Piesiewicza przez część polskich mediów, które wyraźnie mówią językiem nihilizmu" - powiedział Katolickiej Agencji Informacyjnej abp Życiński. Metropolita lubelski zaapelował też do twórców kultury o przeciwdziałanie jej barbaryzacji, co jego zdaniem prowadzi do "wykańczania autorytetów". Skandal obyczajowy Krzysztof Piesiewicz to znany scenarzysta, działacz Solidarności z lat 80. i senator PO. W zeszłym tygodniu media poinformowały jest szantażowany nagraniami i pomawiany o branie narkotyków. W piątek "Super Express" zamieścił na swojej stronie internetowej film, który ma być dowodem, że oprócz posiadania narkotyków, Piesiewicz także je zażywa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Według Palikota senator powinien zrezygnować z mandatu jeżeli prokuratura postawi mu zarzuty. - Sam bym złożył mandat na jego miejscu i odszedł z polityki - dodał w RMF FM. Tymczasem Prokurator Krajowy Edward Zalewski zapowiedział zarzuty dla Piesiewicza. - Mamy dowody, które wskazują, że postawienie Krzysztofowi Piesiewiczowi zarzutów jest zasadne. Senator usłyszy zarzut posiadania narkotyków i nakłaniania do ich zażywania - powiedział Zalewski w Radiu Zet. Arcybiskup Życiński krytykuje nagonkę Nagonkę na senatora PO skrytykował metropolita lubelski abp Józef Życiński. "Przyjąłem z bólem i szokiem sposób potraktowania dramatu Krzysztofa Piesiewicza przez część polskich mediów, które wyraźnie mówią językiem nihilizmu" - powiedział Katolickiej Agencji Informacyjnej abp Życiński. Metropolita lubelski zaapelował też do twórców kultury o przeciwdziałanie jej barbaryzacji, co jego zdaniem prowadzi do "wykańczania autorytetów". Skandal obyczajowy Krzysztof Piesiewicz to znany scenarzysta, działacz Solidarności z lat 80. i senator PO. W zeszłym tygodniu media poinformowały jest szantażowany nagraniami i pomawiany o branie narkotyków. W piątek "Super Express" zamieścił na swojej stronie internetowej film, który ma być dowodem, że oprócz posiadania narkotyków, Piesiewicz także je zażywa
No i co w tym ciekwaego? Media o tym huczą od trzech dni, każdy o tym juz słyszał. Chciałeś błysnąć a wyszło jak zawsze -nędznie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Arcybiskup Życiński krytykuje nagonkę...
To nie Życiński krytykuje lecz TW "Filozof".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Według Palikota senator powinien zrezygnować z mandatu jeżeli prokuratura postawi mu zarzuty. - Sam bym złożył mandat na jego miejscu i odszedł z polityki - dodał w RMF FM. Tymczasem Prokurator Krajowy Edward Zalewski zapowiedział zarzuty dla Piesiewicza. - Mamy dowody, które wskazują, że postawienie Krzysztofowi Piesiewiczowi zarzutów jest zasadne. Senator usłyszy zarzut posiadania narkotyków i nakłaniania do ich zażywania - powiedział Zalewski w Radiu Zet. Arcybiskup Życiński krytykuje nagonkę Nagonkę na senatora PO skrytykował metropolita lubelski abp Józef Życiński. "Przyjąłem z bólem i szokiem sposób potraktowania dramatu Krzysztofa Piesiewicza przez część polskich mediów, które wyraźnie mówią językiem nihilizmu" - powiedział Katolickiej Agencji Informacyjnej abp Życiński. Metropolita lubelski zaapelował też do twórców kultury o przeciwdziałanie jej barbaryzacji, co jego zdaniem prowadzi do "wykańczania autorytetów". Skandal obyczajowy Krzysztof Piesiewicz to znany scenarzysta, działacz Solidarności z lat 80. i senator PO. W zeszłym tygodniu media poinformowały jest szantażowany nagraniami i pomawiany o branie narkotyków. W piątek "Super Express" zamieścił na swojej stronie internetowej film, który ma być dowodem, że oprócz posiadania narkotyków, Piesiewicz także je zażywa
Swoją droga jak polańskiego złapali i posadzili w szwajcarii to duża cześć artystów i łelit krzyczała, że media robią nagonkę i że to skandal! To co polańskiego można bronić a piesiewicza nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak panienki zaczną szantażować onych to dopiero będą jajeczka swędziały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba sie strony z ogłoszeniami pomyliły ? no jak nie ksiądz chwali wójta, wójt plebana a gminna , klerowi podporządkowana 2.Wójt Gminy Janów Podlaski uprzejmie informuje, że w dniu 14 grudnia, czyli jutro o g. 17.00 w Sali kinowej GOK-u w Janowie Podl. odbędzie się zebranie mieszkańców w sprawie przyjęcia projektu zmian Planu Odnowy Miejscowości Janów Podl. Ma to ścisły związek z nowymi możliwościami pozyskania środków finansowych na inwestycje z funduszy Unii Europejskiej. Ze względu na wagę podejmowanych na zebraniu decyzji uprasza się o przybycie przynajmniej jednej osoby z każdej rodziny. 3. We czwartek o g. 13.00 uroczyste otwarcie i poświecenie dogi na stadninę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ksiondz mnie na religjy tłumaczył że diabeł przybiera różne postacie nie wierzyłem aż się przekonałem tu jest ich kilka a może to klika ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale największy jest w janowskim kościele! To pewnie sam Lucyfer!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
parafjanin napisał:
Ksiondz mnie na religjy tłumaczył że diabeł przybiera różne postacie nie wierzyłem aż się przekonałem tu jest ich kilka a może to klika ?
MOŻE ZAŁOŻYĆ SUTANNĘ ALBO PŁASZCZ WUJTA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 10 z 13

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...